“Hayvan Mezarlığı” daha önce iki kez yayımlandı ve şimdi Stephen King’in orjinal çalışmasında yer almayan bir prequel ile karşımıza çıkacak. Yeni uyarlamanın yayımlanacağı platform Paramount+ olacak.

Korku / gerilim kategorisinin en ünlü yazarlarından Stephen King’in “Hayvan Mezarlığı” yeniden uyarlandı. “Hayvan Mezarlığı” nın yeni uyarlaması, şimdiye kadar CBS Tam Erişim olarak hizmet veren, ancak önümüzdeki aydan itibaren Paramount+ olarak yeniden adlandırılacak olan abonelik tabanlı yayın ağında yayınlanacak. 2019’da vizyona giren filmin öncesini konu alacak.

Stephen King daha önce kitaplarının çoğunu dizi veya filmlere uyarlamış ve Anime Mezarlığı terimini “tüm kariyerinin en korkunç romanı” ifadesini kullanmıştır. İlk kez 1989 yılında beyaz perdeye uyarlanan yapım, beklenen döneme ulaşmayı başardı. Ancak 2019’da yayınlanan yeni Hayvan Mezarlığı filmi birçok insanı hayal kırıklığına uğrattı.

Stephen King’s Hayvan Mezarlığı için bir prequel yoktu

Evlerinin yakınında bulunan eski bir mezarlıkta hem baştan çıkarma hem de dehşetle mücadele eden bir aileye odaklanan Hayvan Mezarlığı, gerçekten de pek çok ürkütücü ve rahatsız edici imgeyle dolu bir dünya sunuyor. Bu nedenle Hayvan Mezarlığı’nın “gerilmeyi” sevenler için iyi bir seçim olduğu söylenebilir.

“Variety” tarafından sağlanan bilgilere göre, filmin yapımcısı Lorenzo Di Bonaventura ve azarı Jeff Buller, tekrar buluşacak. Yapım, daha önce görmüş olduğumuz hikayelerin öncesini anlatacağından içeriği hakkında bir tahminde bulunmak zor. Bununla birlikte, Stephen King’in orijinal çalışmasının bir prequelinin olmadığını, bu nedenle yapımcı markasının “kendi hikayeleriyle” devam edeceğini belirtmekte fayda var.

2019 yapımlı Hayvan Mezarlığı filminin fragmanı

 

OKUYUN  Netflix'ten yeni özellik! İşi bir adım öteye götürdü