Acun Ilıcalı‘nın dijital yayın platformu Exxen, aylar sonra akıllı TV uygulamasına kavuştu.

Paltformun resmi internet sitesinde, Exxen’i televizyondan izlemek isteyenlere HDMI kablosu kullanmayı önermesi alay konusu olmuştu. Televizyondan Exxen içeriklerine ulaşmak isteyenlere iyi haber sonunda geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Exxen, akıllı TV uygulamasının hazır olduğunu duyurdu. Abonelerin artık televizyonlarında içerikleri izleyebileceklerini belirten platform, uygulamanın hangi markalarla uyumlu çalışacağını da detaylandırdı.

Eksikler var

Exxen’in açıkladığı uyumlu televizyonlar listesinde Samsung, LG ve Android TV’nin olmaması da dikkat çekti. Philips ve Sony gibi birçok akıllı televizyon üreticisi Android TV’yi kullanıyor. Dolayısıyla Exxen’in Android TV ile uyumlu olması, platforma çok daha geniş bir ekosistemin kapılarını açacak. Exxen, Android TV ile çalışan televizyonlarda kullanılabilecek.

Exxen uygulamasını televizyonunuza yüklemek için, cihanızın uygulama marketine girip “Exxen” diye aratmanız ve karşınıza çıkan uygulamayı indirmeniz gerekli. Daha sonra üyelkik bilgilerinizi girerek uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

OKUYUN  En İyi 10 Inox buzdolabı modeli