Yeni yılın en iddialı eserlerinden biri olan “Tribes of Europa”nın fragmanı yayınlandı. Netflix tarafından bu yıl yayınlanan en iddialı yabancı dizilerden biri olması beklenen Tribes of Europa için fragman yayınlandı. Bu dizi, 2074’te çeşitli felaketler yaşayan dünyayı konu alıyor…

Diziden ilk görüntüler:

Dünyanın en popüler online dizi ve film izleme platformu Netflix, yeni dizisi “Tribes of Europa” için resmi bir fragman yayınladı. Dizinin, 2021’de Netflix’in en iddialı eserlerinden biri olacağı düşünülüyor. Dizi’de aksiyon ve dram oldukça fazla olacak.

Tribes of Europa’nın ilk sezonu, Netflix’in altı bölümden oluşan orijinal çalışması olacak. Netflix’in en ünlü eserlerinden biri olan Dark’ın yapımcılarının yapımcılığını üstlendiği Tribes of Europa Filmi, 2074 yılında gerçekleştirilecek ve izleyiciler için cehennemden farksız bir atmosfer yaratacak.

Netflix, Tribes of Europa’nın fragman açıklamasında şu ifadelere yer veriyor:

“Yıl 2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından Avrupa büyük bir yıkım yaşamıştır. Kıtadaki ulusların küllerinden doğan kabileler arasında ise bitmek bilmeyen bir egemenlik savaşı verilmektedir. Barışçıl Origin kabilesinden Kiano, Liv ve Elja adlı üç kardeş bu savaşların ortasında birbirlerinden ayrı düşer ve yeni Avrupa’nın geleceği için verilen aksiyon dolu mücadelede kendi yollarını çizmek zorunda kalır.”

19 Şubat’ta yayınlanacak Tribes of Europa’da, Henriette Confurius, Emilio Sakraya, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Ana Ularu ve Robert Finster gibi isimler oynayacak.

İşte dizinin fragmanı:

Netflix abonesiyseniz, şimdi kendinize bir hatırlatıcı oluşturun ve zamanı geldiğinde anında dizinin tadını çıkarmaya başlayın.

OKUYUN  Benedict Cumberbatch, The 39 Steps’in başrolü oldu