Geçtiğimiz yıl açıklanan ve 15 Mart’ta Netflix’te yayınlanması planlanan Mücadele Çıkmazı filminin başlık ve çıkış tarihi değiştirildi. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un oynadığı film, 12 Mart olarak yeni gösterim tarihi ile Kağıttan Hayatlar olarak değiştirildi.

Hatırlarsanız geçen yıl ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni bir Netflix filminde rol alacağı duyurulmuştu. Can Ulkay’ın yönetmenliğini üstlendiği ve orijinal adı ilk başta Mücadele Çıkmazı olan film, hayatını çöp toplayarak kazanan bir babanın hayatını konu alıyor.

Filmin merakla beklenen çıkış tarihi 15 Mart olarak belirlendi ancak yapımcılardan yeni bir haber geldi. Yapılan açıklamaya göre, filmin gösterim tarihi 12 Mart Cuma olarak yeniden düzenlendi ve filmin adı Kağıttan Hayatlar olarak değiştirildi.

Yeni ismiyle Kağıttan Hayatlar, 12 Mart Cuma günü Netflix platformunda yayınlanacak

Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcılarından gelecek olan bu film için beklentiler şimdiden oldukça yüksek olduğu söylenebilir. Bu film sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda yurt dışında da yayınlanacağı göz önünde bulunduran Netflix, bir isim tercih ederek Mücadele Çıkmazı’nı İngilizce karşılığı Paper Lives olan Kağıttan Hayatlar olarak değiştirdi.

Gösterim tarihi 12 Mart olarak değiştirilen filmin oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi başarılı isimler yer alıyor.

OKUYUN  Doğru dizüstü bilgisayar nasıl seçilir?