Netflix, 2021’in ikinci yarısında İstanbul’da faaliyete geçecek ofisi için bir Üretim Finansmanı Müdürü arıyor. Netflix, Türkiye ofisi için şubat ve mart aylarında iş ilan etmişti. Orijinal Türkçe içeriğin üretim sürecinde yer almak üzere Post Prodüksiyon Koordinatörü, Fiziksel Prodüksiyon Koordinatörü ve İdari Asistan pozisyonları açtı.

Netflix‘e katılmak için harika bir zaman.” Notuyla duyurduğu ilanda, sorumlu kişinin ne tür işler yapacağını anlattı. Ayrıca başvuranın sahip olması gereken özellikleri sıraladı. İstanbul ofisi firmanın Üretim Finansman Müdürü olarak hizmet verecek ve EMEA Türkiye‘deki üretim ekibine bağlı olacak.

 

Netflix’e nasıl başvurulur?

İş için yayınlanan Netflix veya firmanın Türkiye’deki ofisine LinkedIn başvuruları internet siteleri üzerinden yapılabilir. Netflix tarafından hazırlanan sayfada sizden istenen bilgileri doldurup özgeçmişinizi yükleyerek doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, sayfadaki “LinkedIn ile Başvur” düğmesini tıklayarak LinkedIn hesabınızla bir Netflix için başvurabilirsiniz.

OKUYUN  Xiaomi, Türkiye'deki TV satışlarından umutlu!