Popülerliği günden güne daha fazla artan sosyal medya platformu Twitch‘in Jahrein‘i Ahmet Sonuç, 1.5 milyon takipçisiyle platformun en popüler yayıncılarından biri.

Siyasi mesajları ve politik duruşu ile hiçbir zaman lafını esirgemeyen Jahrein, geçtiğimiz günlerde attığı tweet ile gündeme oturmuştu. CHP Genel Başkanı ile Twitter’dan laf dalaşına giren Jahrein, kendini yine çok başka durumların ortasında buldu.

Yayın 22 Mayıs’ta

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘nun geçtiğimiz günlerde Twitter’da “Biliyorum siz de uyumuyorsunuz gençler, gelin biraz dertleşelim…” notuyla paylaştığı videoyu Jahrein eleştirmişti. Eleştiriye yanıt veren Kılıçdaroğlu “Konuşulacak çok şey var. Ben hazırım. Chat de hazır olduğunda haber ver.” ifadelerini kullandı.

Twitch yayıncısının “En yakın zamanda buluşalım. Gençlerin soracak çok sorusu var!” demesi üzerine, ikilinin bir canlı yayında buluşacakları kesinleşti.

Yapılan açıklamaya göre Jahrein ve Kemal Kılıçdaroğlu, Twitch yayıncısının popüler konsepti “Konuşalım konuşalım, Headshot atalım” programında 22 Mayıs‘ta bir araya gelecek. Gençlerin sorularının sorulacağı program, Jahrein’in Twitch kanalından herkese açık olarak yayınlanacak.

OKUYUN  Amazon'dan yeni fragman var! İşte Robert Kirkman's Invisible...