Dünyanın en büyük video akış platformlarından olan Netflix’in 2021’in Temmuz ayında Türkiye’de yayınlayacağı özel içerikler belli oldu. 

Temmuz ayı listesinde dikkat çeken yapımlar:

  • Korku Sokağı Üçlemesi:

1994 yılında bir grup genç, nesiller boyunca kasabalarına musallat olan korkunç olayların hepsinin birbiriyle bağlantılı olabileceğini keşfeder. Filminin oyuncu kadrosunda Hawke’ın yanı sıra Gillian Jacobs, Fred Hechinger, Sadie Sink, Olivia Welch, Ashley Zukerman gibi isimler yer alıyor. Üçleme, R.L. Stine’ın roman serisinden uyarlanmış. Üç ayrı filmin vizyon tarihleri sırasıyla 2, 9 ve 16 Temmuz.

  • Resident Evil: Infinite Darkness:

Oyun dünyasının popüler isimlerinden Resident Evil’ın animasyon dizisi Resident Evil: Infinite Darkness’ın oyuncu kadrosunda Nick Apostolides, Stephanie Panisello, Ray Chase gibi isimler var. Anime- korku, gizem temalı filmin yayın tarihi ise 8 Temmuz.

  • Geçen Yaz:

OGM Pictures’ın yapımcılığını yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan’ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Fatih Şahin, Ece Çeşmioğlu, Halit Özgür Sarı gibi isimler yer alıyor. Romantik, samimi, duygusal bir film olan Geçen Yaz, 9 Temmuz’da Netflix üzerinden yayınlanacak.

  • Explained: 

Kısa belgesellerden oluşan, farklı konuların işlendiği Explained’in üçüncü sezonu 16 Temmuz’da Netflix’te.

  • Trol Avcıları:

Titanlar Yükseliyor: Arcadia Hikâyeleri üçlemesinde geçen olayların sonrasını anlatan öyküde Arcadia kahramanları, Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor filmi ile 21 Temmuz’da Netflix’te.

  • Sky Rojo: 

La Casa de Papel’in yaratıcılarından gelen Sky Rojo’nun ikinci sezonu 23 Temmuz’da Netflix’te.

Yukarıdaki galeride, Temmuz ayında yayınlanacak tüm Netflix özel içerikleri bulabilirsiniz. Her ay belirttiğimiz gibi, özel içeriklerin haricinde bu ay da her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek. 

OKUYUN  Seviyoruz bu hayatı! Abone sayısı 1 milyarı aştı...