Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin yer aldığı dizinin fragmanı yayınlandı. Çağan Irmak imzalı eser önümüzdeki yıl Nisan ayında BluTV ekranlarında yayınlanacak.

Uzun süredir projelerde yer almayan Çağatay Ulusoy, BluTV özel dizisi Yeşilçam ile ekrana dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan dizi, oyuncu kadrosu ve farklı hikayeleriyle birçok kişinin ilgisini başarıyla çekmişti. Şimdi BluTV dizinin yeni bir videosunu paylaştı ve yakında izleyicilerle buluşacak.

Çağan Irmak’ın yönettiği, senaristliğini Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün üstlendiği dönem dizisinin oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin fragmanı:

Dizi, nisan ayında izleyicilerle buluşacak

Nisan ayında BLUTV yapımı “Yesilçam: Bir Sinema Hayvanı”, 1960’larda başlayacak ve Türkiye’nin gölgesinde filmlerin altın çağını yaşayacak. Dizinin teması, bir yapımcının hayatta kalma öyküsü olacak.

Bu dizide Çağatay Ulusoy, sinema tutkunu yapımcı Semih Ateş için hayatını feda edecek, her şeyini kaybetmesine rağmen onu Yeşilçam’da küllerinden diriltmeye çalışacak. Öte yandan, gerçek bir sanatçı olmak için Yeşilçam’ın kapısını çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı Afra Saraçoğlu, SelinŞekerci ise Yeşilçam’ın en sevilen yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin yanı sıra Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkuş gibi başarılı isimler yer alıyor.

Son dönemlerin en çok konuşulan dizisi olmayı başaran Yeşilçam, önümüzdeki yıl Nisan ayında BluTV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

OKUYUN  Jason Statham'lı Wrath of Man'den ilk fragman yayınlandı! Biri aksiyon mu dedi?