Türkiye’nin en sevilen ünlü şovmenlerinden Beyazıt Öztürk, yıllarca devam ettirdiği Beyaz Show ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü şovmen programın özlendiğini ve yıl içerisinde yeniden ekranlarda olacağını açıkladı.

İlk kez 1996 yılında yayınlanmaya başlayan Beyaz Şov, geçtiğimiz yıllarda ekranlara veda etmişti. Özlenen program, aynı zamanda Türkiye’nin en uzun soluklu talk show programlarından biri olma özelliğini de taşıyor.

Beyazıt Öztürk, yaptığı açıklamalarla sevenlerine müjdeyi verdi. Beyaz Show’un önümüzdeki aylarda yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor. Yayın hayatına yıllarca Kanal D ile devam eden Öztürk’ün programı, kanalın el değiştirmesiyle birlikte yayından kaldırılmıştı. Beyazıt Öztürk, bu kez kanalla ilgili bir bilgi vermedi.

Aracıyla hareket halindeyken soruları cevaplayan Öztürk, programla ilgili; “Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah” açıklamasını yaptı. Böylece, tarihiyle ilgili en net açıklamayı da yapmış oldu.

Programın hangi kanalda olacağına dair net bir bilgi yok ancak Acun Ilıcalı ile yakın olan şovmenin programı Exxen’de yapacağı konuşuluyor.

 

OKUYUN  TRT'den Netflix'e rakip: TRT0