Nickelodeon prodüksiyonun geleceğini önceden bildiriyor. Avatar alanını genişletecek ve yeni kurulan “Avatar Studios” aracılığıyla hikayenin gelişimini derinleştirecek.

Nickelodeon, Avatar evrenini genişletecek ve hikayeyi yeni kurulan “Avatar Studios” ile derinleştirecek bir yapımın geleceğini duyurdu.

Avatar: The Last Airbender dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahipken, onlar için tatmin edici miktarda Elemental içerik yoktu. Nickelodeon, bugün “Avatar Studios” adında yeni bir stüdyo kurduğunu duyurarak popüler markanın hayranlarını memnun etti.

Açıklamaya göre Avatar Studios’un asıl görevi Avatar ve The Legend of Korra dünyasını genişletmek olacak. Bu, hayranların gelecekte giderek daha fazla Avatar filmi ve TV şovu ile karşılaşacağı anlamına geliyor. Ayrıca paylaşılan afişe göre stüdyonun ilk projesi orijinal bir animasyon filmi olacak.

Orijinal Avatar The Last Airbender arkasındaki isimler: Michael DiMartino ve Bryan Konietzko, Avatar Studio’nun ana yaratıcıları olacak. Bu nedenle, orijinal Avatar çalışmasını beğenenler yeni çalışmayı da beğeneceklerdir. ViacomCBS Kids & Family başkanı Brian Robbins, Avatar Studios’un Avatar evrenindeki karakterlere ve mitolojik hikayeye daha derinlemesine dalmayı mümkün kılacağını söyledi.

Bilmeyenleriniz için orijinal “Avatar: The Last Airbender”, 2005’ten 2008’e kadar 3 sezon arka arkaya oynanan bir animasyon dizisidir. Oyun o zamanlar çok popülerdi ve birçok Annie Ödülü, Genesis Ödülü, Primetime Emmy Ödülü ve Peabody Ödülü almıştı. Dizi, Aang ve arkadaşları Katara, Sokka ve Toph’un maceralarını konu alıyor. Amaçları, savaşçı Ateş Ulusu’nu yenerek dünyayı kurtarmak.

Avatar: “Son Hava Bükücü”, popüler anime dizisinden sonra bir çizgi roman dizisine dönüştürüldü. Aslında dizi o kadar popüler ki, New York Times’ın en çok satan çizgi romanlar listesinde 70 haftadır üst sıralarda yer alıyor. Yayınlanma sürecindeki çizgi dizi Türkiye’de halen izleyiciyle buluşuyor.

OKUYUN  En çok "Tweet kaldırma" talebi gönderen ülkeler belli oldu! Türkiye zirveye oynuyor...