Beren Saat’in başrolünde olduğu Netflix yapımı dizi Atiye, 3. sezonu ile final yapacak. İlk kez 2019 yılında yayınlanan dizi, adından oldukça söz ettirmişti. Dizide Beren Saat’in yanı sıra Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun gibi tecrübeli isimler de yer alıyor.

Atiye, bir türlü gizemi çözülemeyen Şanlıurfa Göbeklitepe’ye odaklanan bir yapım olarak izleyicisi ile buluşmuştu. Dünya genelinde de beğenilen dizi IMDb’de 7.3 puan alarak, 18 binden fazla kullanıcı tarafından onaylanmıştı. Şengül Boybaş’ın romanından uyarlanan dizi, son sezonuyla daha da konuşulacak gibi duruyor.

Son sezona baktığımızda, Atiye ve Erhan’ın kızları Aden’in kaybolmasını ele alıyor. 8 yıldır devam eden bu kayı süreci Atiye ve Erhan’ın buldukları bir ipucu üzerine değişecek. Bulunan ipucu ise hem Aden’in hem de dünyanın kurtarılmasını da kapsamayan olaylara neden olacak.

Yalnızca 8 bölümden oluşan son sezon, Atiye ve Erhan’ın kızlarını bulmak için yaşadıkları olayları temel alacak. Siz Atiye dizisini izlediniz mi? Diziyle ilgili görüşlerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Altın Küre Ödüllerine büyük tepki!