Tolga Çevik ve Fırat Parlak’ın katılmış olduğu televizyon programına telefon ile katılan Acun Ilıcalı, Exxen için hedeflerinin bir ay içinde 1 milyon aboneye ulaşmak olduğunu söyledi.

Tolga Çevik yoluna ilk olarak “Komedi Dükkanı” ile başladı. Daha sonra yıllar içinde sürekli güncellenen formatıyla “Tolgshow” olarak Exxen’de programın “yönetmeni” Fırat Parlak ile yayın hayatına devam ediyor. Geçtiğimiz gün Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum programına konuk oldular.

Program devam ederken Exxen’in kurucusu Acun Ilıcalı da toplantıya telefonla katılarak Exxen’in geleceği hakkında dikkat çekici bir açıklama yaptı. “Hayallerimizle yola çıktık. Şimdiye kadar tüm işlerimizde aynı şeyi yaptık. Hayal ettik ve takip ettik.” Ilıcalı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu sefer ki hayalimizde çok iyi gidiyor. Ve bizi çok mutlu ediyor. Allah izin verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Bunda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var. Güzel kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu.”

“Dikkatimiz esas olarak komedi”

Ilıcalı, komedinin televizyon sektörünün ikinci plana atılmasının kendisine ilham verdiğini söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti, “Hayal ettiğim gibi eğlence dolu bir platformun sahibiyim şu anda. Ve her seyrettiğimde mutlu olmamı sağlayan birileri de Tolga ve Fırat. Bizim konsantrasyonumuz birinci planda komedi.”

Bu anlamda komedinin diğer kanallar tarafından geride bırakılmış olması beni çok şaşırttı. Çok önemli yıldızların olduğu bir komedi olayına katıldık. Bu anlamda Exxen’in en önemli motoru komedidir. Çünkü insanların gülmesi gerekiyor. Tolga, Hasan Can ve şimdi İbrahim Büyükak geliyor. Biz “mega yıldızlarla yola çıktık” şeklinde konuştu.

OKUYUN  Netflix’i indirimli izlemenin 6 yolu! Zamlar cep yaktı...