Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) internet sitesinde yayınladığı basın açıklamasına göre Trendyol, milli takımlar resmi sponsoru oldu. Yapılan basın açıklamasında Trendyol’un A Milli Futbol Takımı, A Milli Kadın Futbol Takımı ve E-Milli Takımı‘nın resmi sponsorluğunu üstlendiği duyuruldu. 

TFF Sponsorluklar ve Pazarlama Sorumlusu ve Dış İlişkiler Yardımcı Üyesi Alkın Kalkavan, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, EURO 2020 turnuvası başlamadan hemen önce yapılan bu anlaşmanın kritik bir önem arz ettiğini belirtti. Kalkavan, Trendyol’un genç ve dinamik bir marka olduğundan bahsederken, yapılacak iş birlikleriyle milli takımların gücüne güç katılacağını ifade etti. 

Ülke değerlerinin yanında olmayı bir görev olarak gördüklerini söyleyen Trendyol Grup Başkanı Çağlayan Çetin, milli takımların Türk Bayrağı’nı dalgalandırma konusunda önemli bir faktör olduğunu ifade ederken, A Milli Futbol Takımı’nın yanı sıra A Milli Kadın Futbol Takımı ile E-Milli Takımı’na sponsor olmanın kendilerine ayrı bir gurur verdiğini belirtti. 

A Milli Futbol Takımı’nın 11 Haziran Cuma günü turnuva kapsamındaki ilk maçına çıkacağını hatırlatan Çetin, milli takımın tüm Türkiye’nin göğsünü kabartacak işler yapacağından emin olduğunu vurguladı. Trendyol Grup başkanı, ”Türkiye’nin Trendyol’u olarak milli takıma başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

OKUYUN  YouTube videoları mobilde artık daha kaliteli!