Restoran zinciri ve internette fenomen haline gelen hareketiyle sosyal medya fenomeni haline gelen Nusret Gökçe, yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Nusret Gökçe, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda son dönemde moda olan milyonerlerin uzay gezilerine atıfta bulunarak “Uzaya ilk restoranı ben açacağım. Sıradaki durak Ay.” paylaşımında bulundu.

Paylaşımın altında yapılan yorumlarda ise “Daha İstanbul’daki restorana gidemiyoruz. Uzaydaki hayal bile değil” gibi ifadeler yer aldı.

Nusret Gökçe tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

“Uzaya ilk restoranı ben açacağım. Bak sonra demedi demeyin dedi. Next destination is the moon to open the first restaurant there!”

Türkiye’de başladığı restoran zinciri yolculuğuna başta ABD olmak üzere Yunanistan, Dubai, İngiltere ve İspanya’da devam etmekte olan iş insanının sözleri, hayal gibi görünebilir. Ancak uzay turizminin resmen başladığını, Ay’a kalıcı bir üssün kurulmak istendiği çalışmalarını görmezden gelmezsek, böylesi bir durumun bir gün gerçek olabileceğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

 

OKUYUN  1+1 ev parasına 89 bin metrekarelik ada! Toplanın gidiyoruz...