Japon medyası, profesyonel bir striptizcinin Tokyo’daki bir striptiz kulübünde striptiz yaptığı için tutuklandığını bildirdi. Evet okuyunca biraz garip geldi değil mi? Ayrıntılara geçelim.

ANN News ve Mainichi Shimbun’a göre Tokyo’daki Theatre Ueno’da 38 yaşındaki dansçı 15 müşterinin izlediği iç çamaşırlarıyla saat 12:30 civarında sahneye çıktı. Daha sonra “müşterileri memnun etmek” için dansçının çıplak alt kısmına bir ışık tutuldu. Bu olayın ardından kulüp yöneticileri ve striptizci kadın gözaltına alındı.

Kulübün yöneticisi, diğer dört çalışanla birlikte, “ahlaksızlık” şüphesiyle tutuklandı. Bunu “geçim kaynakları için” yaptıklarını söylediler.

Polis, dansçının kıyafeti de dahil olmak üzere tutuklamada ele geçirilen eşyaları sergiledi.

İnternette Japon yorumcular, ücretli cinsel hizmetler olmadığında Japonya’da striptiz yapmanın neden bir sorun olduğunu hala anlayamadıklarını belirtiyor. Ayrıca, çoğu bir striptizcinin neden striptiz yapmaktan tutuklanacağı konusunda hala şaşkın . Bazıları bunun Olimpiyatlardan önce yetişkin hizmetlerine yönelik daha büyük bir baskının parçası olduğunu düşünüyor.

ANN News, kulüp yöneticilerinin ayrıca sansürsüz yetişkin videoları kulüpte gösterdiğini ve müşterilerin fotoğraflarını pantolonsuz bir dansçıyla 500 yen (4,60 $) karşılığında çekmelerine izin verdiğini bildirdi. Bu da bu tutuklamanın ana nedeni olarak gösterilebilecek unsurlardan.

OKUYUN  Yeni bir dinozor türü keşfedildi