Yakuza oyununun canlı uyarlaması geliyor! Amazon tarih verdi Yakuza oyununun canlı uyarlaması geliyor! Amazon tarih verdi

Serinin son halkası, Ghostrunner evrenindeki olaylardan bir yıl sonra yaşanacak. Oyuncular, bir kez daha gökdelenlerin labirentinde dilimleyici bir siber ninja olarak Jack'i yönlendirme şansı bulacaklar. Ghostrunner, tehlikeli ve hızlı tempolu ortamlarda geçen, sıklıkla zorlu bir deneyim sunan bir oyundur. Jack, sık sık ölse de anında yeniden doğma, sık kontrol noktaları ve erişilebilirlik seçenekleri sayesinde oyunda ilerlemeyi sürdürebilecek.

One More Level ekibi, bu devam oyununda temel mekaniklere ek olarak motosiklet kullanımı ve diyalog seçenekleri gibi yeni özellikler sunacak. Ghostrunner 2, 2023'ün en çok beklenen oyunlarından biri olarak göze çarpıyor. Ancak, Ekim ayında çıkacak bir dizi büyük yapımın gölgesinde kalacak gibi görünüyor.

Ghostrunner 2, aynı zamanda Epic Games ve Remedy tarafından geliştirilen Alan Wake 2 ile de çakışacak. Büyük oyun yapımcıları, Super Mario Bros. Wonder ve Marvel's Spider-Man 2 gibi oyunların önüne geçebilmek için çıkış tarihlerini 10 gün ertelediler. Ekim ayı, aynı zamanda Assassin's Creed Mirage, Detective Pikachu Returns, Forza Motorsport, Lords of the Fallen ve Cities Skylines II gibi bir dizi oyunun da piyasaya sürüleceği bir dönem olacak.

Tüm bu oyunların yanı sıra, Ghostrunner 2 çıktığında birçok oyuncunun Starfield, Armored Core VI ve Immortals of Aveum gibi oyunları da merakla beklediği göz önüne alındığında, birkaç ekstra hafta beklemek kötü bir fikir olmayabilir gibi görünüyor.

Editör: Enes Sapmaz