Oyuncu Ezra Miller, mesih olduğuna inanmaya başladı! Oyuncu Ezra Miller, mesih olduğuna inanmaya başladı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filmi Do Not Disturb için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak Netflix dizi Erşan Kuneri ile karşımıza çıkan Cem Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda yeni projesinin ilk detaylarını paylaşmıştı.

Daha önce yaptığı Karakomik Filmler serisinin '2 Arada' bölümünden tanıdığımız Ayzek karakterine odaklanacak 'Do Not Disturb' filmini duyuran Cem Yılmaz, şimdi de proje ile ilgili önemli detayları aktardı.

Do Not Disturb filminin oyuncu kadrosu belli oldu

Cem Yılmaz yaptığı açıklama ile filmle ilgili “2 Arada filminde feribotta çalışan bir karakter vardı. Ayzek Metin. Onun bir macerası” diyerek kısa bir ipucu verdi ve yapımda yer alacak oyuncu kadrosunu açıkladı. Cem Yılmaz'ın yeni filminde Özge Özberk, Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak, Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu gibi ünlü oyuncular yer alacak. 

do_not_disturb_oyuncu_kadrosu

Çok merak edilen konu da cevabını buldu ve Ozan Güven'in yapımda yer almayacağı belli oldu. 

Bir yandan da Netflix için Erşan Kuneri'nin ikinci sezonu için hazırlık yapan Cem Yılmaz, platform için iki yeni dizi, 2 film ve bir Stand-up’ının geleceğini açıklamıştı. ‘Do Not Disturb' filmi de Netflix ile yapılan bu anlaşma dahilinde Netflix'te yayınlanacak ve çekimleri sonbaharda başlayacak. Filmin çıkış tarihi ile ilgili ise bir bilgi bulunmuyor.