Türkiye'nin en popüler dijital yayın platformlarındna olan BluTV, hem abonelerini hem de yeni abone olmak isteyenleri üzecek bir karar aldı. Haziran ayında abonelik ücretlerine zam yapan şirket, ikinci bir zam daha yaptığını duyurdu.

BluTV zam kararı sonrasında artık aylık abonelik ücreti olarak 49,90 TL gibi bir fiyat talep ediyor. Eğer 12 takist seçeneğiyle yıllık olarak üye olursanız bu fiyat aylık 29,90 TL'ye düşüyor. 

İşte Blu TV abonelik ücetleri:

  • Aylık abonelik: 34,90 TL -> 49,90 TL
  • Yıllık abonelik: 274,80 TL -> 358,80 TL (29,90 TL/ay)

blutvden-abonelik-ucretlerine-dev-zam

Twitch'in en çok izlenen 100 yayıncısı arasındaki tek kadın Amouranth oldu Twitch'in en çok izlenen 100 yayıncısı arasındaki tek kadın Amouranth oldu

Zam kimler için ve ne zaman geçerli olacak?

BluTV'nin yaptığı zam, 20 eylül tarihinden önce oluşturulmuş aylık ve yıllık üyeliklerdeki bir sonraki ödeme döneminde geçerli olacak. Yani önümüzdeki ay BluTV'ye ödeyeceğiniz aylık abonelik ücretiniz 49,90 TL olacak. 

Eğer yıllık abonelik yaptıysanız, ödemenizde bir sonraki ödeme gününe kadar bir değişiklik olmayacak.

Yakın zamanda Netflix ve Exxen de fiyatlarına zam yaparken, Amazon Prime, Disney+ ve Gain platformlarında fiyat artışı yaşanmadı.

BluTV aboneliği almayı düşünüyorsanız Hepsiburada.com'un Hepsiburada Premium üyeliğini almanızı öneriyoruz. Hepsiburada Premium 9,90 TL fiyat karşılığında ücretsiz olarak BluTV kullanabilmenizi sağlıyor. Hem ekstra avantajlara hem de BluTV üyeliğine 9,90 TL'ye sahip olmuş olacaksınız.