Apple’ın  yeni MacBook Air modelleri için yeni bir tahmin daha geldi. Apple, Unleashed etkinliğinde yeni nesil M1 Pro ve M1 Max çipli 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerini görücüye sunmuştu.

Bununla birlikte, geçtiğimiz yıl Apple‘ın üç ayrı sonbahar etkinliği düzenlemesi ile beklentileri de yükseltmişti. Bloomberg‘den Mark Gurman, Power On bülteninde yeni açıklamalarda bulundu. Genellikle tahminleri çıkan Gurman, Apple’ın bu yıl başka bir etkinlik düzenlemesini ya da önemli bir ürünü duyurmasını beklemediğini ve dikkatini gelecek yıl neler bekleyebileceğimize çevirdiğini söyledi.

Mark Gurman’a göre Kasımda bir etkinlik olması pek de mümkün değil. Ancak 2010’dan beri en büyük yenilenmiş tasarıma sahip yeni MacBook Air gelecek yıl piyasaya çıkacak. Gurman, tamamen yenilenmiş bir tasarımlı ve Apple’ın geliştirdiği M2 çipe sahip yeni bir MacBook Air‘in bundan yaklaşık altı ila sekiz ay sonra piyasaya çıkacağına inanıyor. Bunun dışında, 2022’de Apple silikonlu daha büyük bir iMac‘le birlikte yeni Mac mini, iPhone SE ve iPad Pro‘nun da piyasaya sürülmesini beklemekte.

OKUYUN  Norton 360 ile herkes Ethereum madenciliği yapabilecek