Disney Plus almak isteyenlere müjde! Yüzde 30 indirim fırsatını kaçırmayın Disney Plus almak isteyenlere müjde! Yüzde 30 indirim fırsatını kaçırmayın

Sevilen dizi Behzat Ç. yeniden BluTV tarafından ekranlara dönüyor. Dizi kadrosundan Özge Yağız, dizinin yayınlanacağı tarih ile ilgili de ipucu verdi.

Türk televizyon tarihinin en sevilen yapımları arasında olan Behzat Ç., yeniden orijinal kadrosuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yeniden ekranlara geleceği tarih kesin olarak verilmezken, dizi kadrosundan bir isim bu konuda izleyicileri sevindirecek bir açıklama yaptı.

behzat

BluTV dijital platformunda yayınlanacak Behzat Ç. kadrosunda yer alan oyuncu Özge Yağız, dizinin çekimlerine Ankara'da başladıklarını söyledi ve yayınlanabileceği tarih aralığını paylaştı.

Behzat Ç., 2022 Kasım ya da Aralık ayında yayınlanabilir

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre Özge Yağız, Behzat Ç. dizisinin kasım veya aralık ayında yayınlanabileceğini aktardı. Yağız, dizide kendisinin canlandıracağı karakterin de piri pak bir karakter olmadığını, karakterin çok değişik olduğunu ve sır vermek istemediğini paylaştı.

Özge Yağız diziyle ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Behzat Ç’yi çekiyoruz biz. Erdal abi ile beraber. Sağ olsun çok yardımcı oluyor. Çok keyifli sahneler çektik. Ben de izlemek için sabırsızlanıyorum.”

Behzat Ç. fragman: