Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, yine geldi çattı. Biz de sizler için Babalar Günü için alabileceğiniz 5 teknolojik ürün seçtik. İşte bu yıl 19 Haziran Pazar günü kut...

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, yine geldi çattı. Biz de sizler için Babalar Günü için alabileceğiniz 5 teknolojik ürün seçtik. İşte bu yıl 19 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü için babanıza alabileceğiniz 5 teknolojik hediye:

1- Akıllı saat

Hem güzel bir aksesuar hem de akıllı telefonunuzla senkronize olarak kullanabileceğiniz akıllı saatler, babanız için oldukça güzel bir hediye olacaktır. Sizler için birkaç akıllı saat seçtik. Eğer babanıza hediye olarak bir akıllı saat almayı planlıyorsanız aşağıdaki seçenekler tercih edilebilir.

2- Oyuncu babalar için oyun konsolu

Her babanız oyun oynamayı seviyorsa ve yüksek performanslı bir bilgisayarı yoksa ona bir oyun konsolu almayı düşünebilirsiniz. Şu an fiyatı ve Game Pass servisi düşünüldüğünde piyasadaki en alınabilir konsollardan biri Xbox Series S.

3- Müzik dinlemeyi seven babalar için kablosuz kulaklık

Eğer müzik dinlemeyi seven bir babanız varsa ve artık kablolardan kurtulmasını istiyorsanız, onun için tam kablosuz bir kulaklık almanızın vakti gelmiş diyebiliriz. Burada iki seçeceğiniz var. Eğer babanız bir iPhone kullanıyorsa ve onun için kaliteli bir kulaklık düşünüyorsanız Apple AirPods iyi bir seçenek olacaktır. Fakat daha uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız piyasada oldukça fazla seçenek mevcut. Fakat bizim önerimiz olan TaoTronics’in bu ürünü sizin için iyi bir seçenek olabilir.

4- TV izlemeyi seven babalar için Akıllı TV cihazı

Xiaomi’nin Mi TV Stick 4K cihazı sayesinde tüm televizyonlar akıllı TV’ye dönüşüyor. 4K çözünürlük destekli ve neredeyse bir akıllı TV’den beklediğiniz tüm özellikleri sağlayan bu cihaz, TV izlemeyi seven babanız için güzel bir hediye olacaktır. Xiaomi Mi TV Stick 4K Dolby Atmos Chromecast 5G Android TV Box Medya Oynatıcı 1.200 TL civarında bulunabiliyor.

5- Daha büyük ekranlı akıllı cihaz isteyen babalar için tablet

Eğer babanız telefonunun ekranının boyutundan çok memnun değilse ve tablet gibi daha büyük ekranlı bir cihaz arıyorsa bu sizin için güzel bir hediye fırsatı. Babalar gününde babanıza güzel bir tablet almayı seçebilirsiniz. Burada da iki seçeceğiniz var. Birincisi Apple iPad’ler ikincisi ise Android tabletler. Eğer Apple iPad düşünüyorsanız 5.500 TL civarında 9. Nesil bir Wi-Fi iPad satın alabilirsiniz. Android bir tablet düşünüyorsanız ve gerçekten kaliteli-performanslı bir tablet arıyorsanız Huawei Matepad 11’e yönelebilirsiniz. Huawei Matepad 11 128 GB tablet 4.000 TL civarında bulunabiliyor.