AirPods Pro 2 alınır mı? 2. Nesil AirPods Pro'nun artıları neler? AirPods Pro 2 alınır mı? 2. Nesil AirPods Pro'nun artıları neler?

Apple'ın "kadın sağlığına olan önemi daha da ileri götürdüğünü" söylediği yeni bir sıcaklık sensörü içeriyor. Seri 8 ayrıca ciddi bir araba kazası geçirip geçirmediğinizi algılamak için iki yeni hareket sensörü içeriyor.

Şirket, yeni akıllı saatin  0,1 santigrat derece kadar küçük sıcaklık değişikliklerini takip edebildiğini ve her beş saniyede bir sıcaklığınızı kontrol ettiğini söylüyor. Şirket, gece boyunca vücut ısınızı takip etmenin, yumurtlama döngünüz hakkında size fikir vermesine yardımcı olabileceğini ve bunun, adet görenler için saatin döngü izleme özelliğini geliştirmek için kullanabileceğini söylüyor. Şirket, bu verilerin saatin kendisinde şifrelendiğini söylüyor ve kimse tarafından ulaşılamayacağını da belirtti. 

2022-09-07 20_19_46-iPhone 14 Tanıtımı ve Yeni Apple Ürünleri - 🔴CANLI YAYIN - YouTube - Opera

Şirket, çarpışma algılama özelliğinin yalnızca sürüş sırasında çalışacağını ve bu da Saatin 18 saatlik pil ömrünün korunmasına yardımcı olduğunu söylüyor. Apple ayrıca, Saatin pil ömrünü 36 saate uzatan düşük güç modunu da tanıtıyor - bu özellik, watchOS 9 çalıştırdıkları sürece Series 4'ten başlayarak eski saatlere de gelecek. 

Apple Watch Series 8'in fiyatı 399 dolar olarak açıklandı. Hücresel ağ kullanabilen versiyonu ise 499 dolar.

2022-09-07 20_20_45-iPhone 14 Tanıtımı ve Yeni Apple Ürünleri - 🔴CANLI YAYIN - YouTube - Opera