Amazon'un Prime üyelik sahibi kullanıcılarına Prime Gaming kapsamında her ay verdiği ücretsiz oyunlara yenileri ekleniyor. Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunları ortaya çıktı. Son dönemde olduğu gibi yine yeni oyun oyunları henüz resmi olarak açıklanmadan önce sızdırıldı. 

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunları

Geçtiğimiz ay Fallout New Vegas Ultimate Edition ve WRC 9 FIA World Rally Championship gibi birçok kaliteli oyunu oyuncularla buluşturan Prime Gaming, bu ay da 5 adet harika oyunla oyuncuların yüzünü güldürecek.

İşte bu Aralık 2022 Prime Gaming ücretsiz oyunları:

Brothers: A Tale of Two Sons

egs-brothersataleoftwosons-starbreezestudiosab-g1a-00-1920x1080-52c529b5044f

Çok oyunculu Horizon oyunundan ilk görüntüler sızdı - VİDEO Çok oyunculu Horizon oyunundan ilk görüntüler sızdı - VİDEO

Başarılı İsveçli film yönetmeni Josef Fares ve üst düzey geliştirici Starbreeze Studios'un eseri olan destansı yolculukta iki kardeşe rehber ol.
Tek oyunculu modda ortaklaşma heyecanını tadarken iki kardeşi aynı anda yönet. Bulmacaları çöz, çeşitli bölgeleri keşfet ve her bir stick ile bir kardeşi yöneterek boss'lar ile savaş.

Hayata tutunan bir adam. Hasta babalarını iyileştirme şansı arayan iki çocuğun elinde tek seçenek vardır. Hayatta kalabilmek için sırtlarını birbirlerine yaslayarak ""Yaşam Suyu""nu bulabilmek üzere bir yolculuğa çıkmak zorundadırlar. Biri zayıfken diğeri güçlü, biri korkmuşken diğeri cesur olmalı... Bu yolculuğu unutamayacaksın.

Banners of Ruin

egs-bannersofruin-montebearo-g1a-00-1920x1080-91c3f1ae3b59

Bir deste oluştur ve Dawn's Point şehrinde en fazla 6 kişilik gruplar hâlinde sıra tabanlı mücadelelerde savaş. Her karakterle birlikte kilidi açılan benzersiz kartlar ve yetenekler sayesinde desten güçlü ve heyecan verici şekilde büyür.

Doors: Paradox

capsule_616x353-1

Hatırlayabildiğimiz kadarıyla kaos ve düzen arasındaki ince bir çizgide yürüyorduk. Bir gün gizemli bir portal açıldı ve kaos hüküm sürdü. Şimdi düzeni geri getirmek sana bağlı...ama o kadar kolay değil! Bu bulmaca çözme macerasını cihazınızdan çıkarın ve gerçek dünyaya yerleştirin.

Quake

ss_b7d9bbc1036fe011e076eb70d57cfc6251863a4c.1920x1080

Ödüllü id Software tarafından geliştirilen ve çığır açan orijinal karanlık fantastik birincil şahıs nişancısı Quake®, günümüzün klasik tarzdaki FPS'lerine ilham oldu. Quake (Geliştirilmiş) ile orijinalinin özgün, güncellenmiş ve görsel olarak geliştirilmiş sürümünü deneyimle.

Spinch

capsule_616x353 (1)-1

Ödüllü Kanadalı karikatürist Jesse Jacobs'un zihninden çıkan bu yandan kaydırmalı, saykodelik platform oyununda, kayıp yavrularından bir çöpü kurtarma arayışı tarafından tüketilen hiper çevik bir organizma olan Spinch olarak maddi dünyayı aşın ve gerçek şeklinize bürünün .

Amazon Prime üyeliği nasıl alınır? Fiyatı ne kadar?

Amazon Prime üyeliği oluşturmak ilk ay için üncretsiz. Bunu yapmak için buraya tıklayarak Amazon hesabınıza giriş yapın ve Amazon Prime'ın 30 günlük ücretsiz sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Sonraki aylarda ise sadece 7,90 TL karşılığında Amazon Prime Gaming, Prime Video, gibi birçok hizmeti kullanabilirsiniz.

Papara ile Amazon Prime nasıl 4 TL'ye satın alınır? Papara Cashback nedir? Papara ile Amazon Prime nasıl 4 TL'ye satın alınır? Papara Cashback nedir?