Amazon Prime Day 2022 ile alışveriş tutkunları çok mutlu olacak. Amazon’nun her yıl düzenlediği bu özel günde binlerce ürün indireme girecek. Siz de bu özel ürün fiyatlarını kaçırmak istemiyorsanız, indirim tarihini kaçırmayın.

Amazon Prime Day nedir?

Amazon firmasının her yıl belirli bir günde 200 milyondan fazla kullanıcısına indirim yağmuru yaptığı bir kampanyadır. Amazon Prime kullanıcılarına yaptığı bu özel indirimler ile binlerce ürün alıcılara özel fiyattan sunulacak. Birçok firma benzer indirim günleri ve haftaları düzenliyor. Ancak Amazon tarafından açıklanan bilgiye göre geçen sene olan Amazon Prime Day sadece bir gösterimdi. Bu sene yapılacak bu özel gün, son derece büyük ve kullanıcıları mutlu edecek gibi gözüküyor.

Amazon Prime Day 2022 ne zaman başlıyor?

Amazon tarafından açıklana bilgiye göre, Amazon Prime Day 2022 18-25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu tarihlerin sadece Türkiye'ye özel olduğu bilgisi de verildi. 18 Temmuz Pazartesi günü başlayacak etkinlik, 25 Temmuz Pazartesi günü bitimine kadar devam edecek. 1 hafta sürecek bu etkinlikte binlerce ürün indirime girecek. Amazon Prime Day 2022 ne zaman başlıyor?

Amazon Prime Day 2022 cep telefonu indirimleri olacak mı?

Geçen sene yapılan Prime Day günlerinde maalesef en az indirim gelen ürün yelpazesi telefonlar oldu. Ancak bu sene yapacakları etkinlikte daha büyük çapta indirimler geleceğinden bahsediliyor. Bu sebepten ötürü cep telefonlarına da indirimler gelmesi mümkün. Yeni ürünler satın almak için bugünü bekleyen insan sayı çok fazla, cep telefonları da bu etkinliğin en merak edilen konusu.

Paris, 'kaldırım mafyası' e-scooter şirketlerin savaş açtı! Paris, 'kaldırım mafyası' e-scooter şirketlerin savaş açtı!

Amazon Prime Day 2022 elektronik ev aletlerinde indirimler olacak mı?

Ev elektronik eşyaları geçen sene yapılan Amazon Prime Day etkinliğinde en çok fiyatı düşen ürün yelpazesinde bulunuyor. Bu sene yapılan indirimler geçen sene yapılandan daha büyük olacağı göz önüne alınırsa, ev teknolojik aletlerinde büyük indirimler gelmesi muhtemel.

Amazon Prime Day 2022 kişisel bakım ürünlerine indirim olacak mı?

2021 etkinliklerinde belki de en çok satın alınan ürün kategorisi, kişisel bakım ürünleriydi. Bu sene de en çok indirim bu kategoriye gelmesi bekleniyor. Etkinlik günlerinde kullanıcılar en fazla bu ürünleri almış, hatta kullanıcıların bir çoğu indirimlerin çok verimli olduğunu ve kaçırmak istemedikleri için bütün maaşlarını harcadıklarını söyledi.

Amazon Prime Day 2022 oyuncu kulaklıkları indirimleri olacak mı?

Kullanıcı yorumlarına göre oyuncu kulaklıklarında güzel indirimler geldiği görülmüş. Bu sebep ile 2022 etkinliği oyuncu kulaklığı almak isteyenler için bir fırsat olabilir. Özel indirimler ile bu ürünlere talep çok olacak gibi duruyor.

Editör: Megabayt Haber