Polisler, alkollü araç kullandığı düşünülen bir şüpheliyi teste tabii tuttu. Fakat ayıklık testini düz yürümek yerine ters takla atmayı tercih ederek geçmeye çalışan adam, polisleri hayrete düşürdü.

Florida kıyılarını tamamen kaplayan yosun bloğu belirsiz nedenlerden kayboldu! Florida kıyılarını tamamen kaplayan yosun bloğu belirsiz nedenlerden kayboldu!

Tanner Watson adlı sürücü, Broadview Heights Polis Departmanı memurlarının ona düz bir çizgide yürümesini söylediğinde ayık olduğunu kanıtlamak için çaresiz bir duruma düştü.

takla 2

Watson'ın polisler tarafından durdurulduğunda Broadview Road'da hız yaparken yakalandığı bildirildi. Polisler otomobilin penceresine yaklaştıklarında araçtan güçlü bir alkol kokusu aldıklarını iddia ettiler ve Watson'ı "içmekten gözlerini kaymış" olarak tanımladılar. Polis daha sonra 27 yaşındaki kişiye, sahada ayıklık testinin bir parçası olarak araçtan inip ve düz bir çizgide yürümesi talimatı verdi.

Ancak Watson bir adım daha ileri gitti ve ters takla atarak gayet iyi durumda olduğunu göstermeye çalıştı. Ancak tam olarak ayakları üzerinde inemesede ters taklasını başarılı bir şekilde atabildi.

takla 3 (3)

Bahsi geçen videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Polis şaşkınlığını saklayamadı

Memurun göğüs kamerasından alınan videoda görevli polis, "Bu iyi dostum" diyerek şaşkınlık içinde kaldı ve "Sana söyleyeceğim, ben bunu yapamazdım." dedi.

Ancak, şühelinin ufak akrobatik gösterisini filme alan görüntülerinde polisler, bu gösteriden Watson'ın eve arabayla gitmesine izin verecek kadar etkilenmediler. Düz bir çizgide yürü talimatı konusunda yetkililere karşı ileri geri tartıştıktan sonra Watson, görünüşe göre kelepçelendi ve bir devriye arabasının arka koltuğuna yerleştirildi.

takla 3 (2)

Polis, şüpheliye karşılık "Bana düz çizginin ne olduğunu söyleyemezsin," diye yanıtladı. "Bence bu oldukça sağlam bir kanıt." dedi.

Tanner Watson, başlangıçta polislere iki ila üç bira içtiğini söylemiş ve sonrasında daha fazla olduğunu itiraf etmişti. Ayrıca öne sürülen bir raporda, polisin Watson'ın bakış testi sırasında alkollü olduğuna dair bir ipucu keşfetti.

Watson daha sonra alkollü olarak bir aracı kullanma suçundan hapse atılarak, ayrıca hızlı araç kullanmaktan suçlandı.

Editör: Enes Sapmaz