Oyuncu ekipmanlarıyla tanınan markalardan olan Logitech, Riot Games ile bir anlaşma yaparak League of Legends temalı özel bir oyuncu ekipmanı serisi hazırladı.

League of Legends temalı ekipmanları sıralamak gerekirse: G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve G840 XL Oyun Mouse Pad.

Ekipmanlar oldukça şık duruyor. İşte League of Legends temalı ekipmanlar ve özellikleri:

Logitech League of Legends özel koleksiyonu

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı

Espor profesyonelleriyle birlikte tasarlanan ve PRO X teknolojisine dayanan kulaklık, olağanüstü konfor ve dayanıklılık için birinci sınıf bir yapıya, üstün ses iletişimi için Blue VO!CE teknolojisine ve maksimum netlik için 7.1 surround ses sistemine sahiptir.

G PRO Klavye

Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi League of Legends versiyonu, düşük DPI mouse kullanımı için masa üzerinde alan yaratan, Tenkeyless bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı GX Brown dokunsal anahtarlarıyla, yüksek ses çıkarmadan veya dikkat dağıtmadan, fark edilebilir bir geri bildirim sağlar. Bu klavye, programlanabilir LIGHTSYNC RGB ve yerleşik belleği ile oyuncuların turnuvalar için aydınlatma düzenini özelleştirmesine ve saklamasına olanak tanır.

Logitech G Pro Wireless Mouse

Bu kablosuz mouse LIGHTSPEED teknolojisine, piksel-hassas hedefleme için bir HERO 25K sensörüne ve 50 mm tıklama dayanıklılığına sahiptir. Dört çıkarılabilir yan tuş da dâhil olmak üzere 4/8 özelleştirilebilir tuşlarıyla G PRO kablosuz mouse, profesyonel düzeyde kontrol ve hassasiyet sunar.

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad, adeta oyundaki Sihirdar Vadisini masanıza getirir ve koleksiyonu birbirine bağlar. 900 mm x 400 mm ebatlarındaki ekstra geniş yapısı maksimum oyun konfigürasyonu seçeneği sunarken sabit 3 mm yükseklik sağlar.

OKUYUN  Crysis 2 Remastered mı geliyor?