Epic Games yine ücretsiz olarak verdiği oyunlarla hafta sonu oyuncuları oyunsuz bırakmadı. Bu hafta Epic Games'te Just Die Already ve Paradigm isimli iki oyun bedava....

Kayıp 'kripto kraliçesi' FBI'ın en çok arananlar listesine girdi! Kayıp 'kripto kraliçesi' FBI'ın en çok arananlar listesine girdi!
Epic Games yine ücretsiz olarak verdiği oyunlarla hafta sonu oyuncuları oyunsuz bırakmadı. Bu hafta Epic Games'te Just Die Already ve Paradigm isimli iki oyun bedava. Epic Games bu hafta da ücretsiz oyunlarla oyuncuları mutlu edecek. Çok uzun süredir her hafta bir veya birden fazla oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games, bu hafta da toplam değeri 62 TL olan iki oyunu oyuncularla buluşturdu.

Just Die Already ve Paradigm bedava

Epic Games'in bedava olarak kullanıcılara dağıttığı bu haftaki oyunlar Just Die Already ve Paradigm. Oyunların değeri 62 TL olup, kütüphanenize ücretsiz olarak eklemeniz durumunda sonsuza dek sizin olacak. 2 oyun hediyesini 5 Mayıs TSİ 18.00'e kadar kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Aşağıdakileri bağlantıları kullanarak oyunların mağaza sayfalarına ulaşabilirsiniz. Epic Games'in gelecek hafta ücretsiz vereceği oyun da belli oldu. 5 Mayıs'ta 18.00'dan sonra Terraforming Mars oyunu ücretsiz olarak verilecek.