Amazon Prime Gaming'de 2022 yılı biterken 10 farklı oyun ücretsiz oldu. Oyunlar arasında Dishonored 2 ve Metal Slug serisi gibi çok sevilen yapımlar var.

Her ay bedava oyunlar ve oyun içerikleriyle Prime üyelerini mutlu eden Amazon, yılın son ayında 10 farklı oyunu ücretsiz olarak veriyor. Ücretsiz oyunlar Amazon Prime Gaming sayfasından erişime açıldı.

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 ücretsiz oyunları:

  • Dishonored 2 – 259,00 TL
  • Metal Slug – 15,00 TL
  • Metal Slug X – 15,00 TL
  • Metal Slug 3 – 15,00 TL
  • Real Bout Fatal Fury - Satılmıyor
  • The King of Fighters 2003 –24,00 TL
  • The Last Blade –18,00 TL
  • The Last Blade 2 – 18,50 TL
  • Twinkle Star Sprites – 15,00 TL
  • SNK 40th Anniversary Collection – 50,00 TL

01gnajc8nqnhz8eej7q3

Elden Ring DLC'si oyuncuları bezdirdi! Yeni güncelleme ile oyunu kolaylaştırmak zorunda kaldılar Elden Ring DLC'si oyuncuları bezdirdi! Yeni güncelleme ile oyunu kolaylaştırmak zorunda kaldılar

Dishonored 2

Dishonored 2 ile doğaüstü yeteneklere sahip bir suikastçı olmaya kaldığın yerden devam et.

IGN tarafından "muhteşem" ve "müthiş bir devam oyunu" olarak övülen, Eurogamer tarafından "başyapıt" ilan edilen ve Game Informer tarafından "sınıfının en iyileri arasında mutlaka oynanması gereken bir intikam hikâyesi" olarak takdir edilen Dishonored 2, Arkane Studios'nun satış rekorları kıran ve 100'den fazla "Yılın Oyunu" ödülünü kazanan birinci şahıs aksiyon oyunu Dishonored'ın devam oyunudur.

Gizlilik ve endüstrinin çarpıştığı bir dünyada, kendi tarzınla oyna. Peki hangisi olarak oynayacaksın, İmparatoriçe Emily Kaldwin mi yoksa kraliyet koruyucusu Corvo Attano mu? Oyun boyunca görünmeden ilerlemeyi mi yoksa acımasız dövüş sisteminden sonuna kadar yararlanmayı mı tercih edeceksin, belki de her ikisinin karışımından oluşan bir tarzı benimsemek istersin? Düşmanlarını ortadan kaldırmak için karakterinin benzersiz güçleri, silahları ve aletlerinden nasıl bir kombinasyon oluşturacaksın? Seçimlerine göre şekillenen bir hikâye seni bekliyor. Oyunun el yapımı görevlerinde ilerledikçe yaptığın seçimlerin ilgi çekici sonuçlarıyla karşılaşacaksın.

Dishonored 2, Lord Regent'in mağlup edilmesinden ve yaşanan korkunç Rat Plague (Sıçan Vebası) felaketinden 15 yıl sonraki bir tarihte geçiyor. Öteki dünyadan gelen bir gaspçı, İmparatoriçe Emily Kaldwin'in tahtını ele geçirdi ve Isles'ın kaderini bilinmezliğe sürükledi. Emily veya Corvo olarak Dunwall'ın efsanevi sokaklarının ötesine, Emily'yi yeniden iktidara getirmenin anahtarını elinde tutan bir zamanların göz kamaştıran sahil şehri Karnaca'ya doğru yola çık. Mark of the Outsider ve güçlü yeni yeteneklerle donanmış bir şekilde düşmanlarının izini sür ve hakkın olanı geri al.

Amazon Prime üyeliği nasıl alınır? Fiyatı ne kadar?

Amazon Prime üyeliği oluşturmak ilk ay için üncretsiz. Bunu yapmak için buraya tıklayarak Amazon hesabınıza giriş yapın ve Amazon Prime'ın 30 günlük ücretsiz sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Sonraki aylarda ise sadece 7,90 TL karşılığında Amazon Prime Gaming, Prime Video, gibi birçok hizmeti kullanabilirsiniz.

Editör: Burak Karahan