Amazon'un Prime abonelik servisine üye olan oyuncular için sunduğu Prime Gaming avantajları dahilinde her ay ücretsiz oyunlar verilmeye devam ediyor. Amazon Prime Gaming Haziran 2022 oyunları da ortay...

Amazon'un Prime abonelik servisine üye olan oyuncular için sunduğu Prime Gaming avantajları dahilinde her ay ücretsiz oyunlar verilmeye devam ediyor. Amazon Prime Gaming Haziran 2022 oyunları da ortaya çıktı. Haziran ayında oyuncular oldukça mutlu olacak.

324,5 TL değerine 6 oyun ücretsiz

Amazon Prime Gaming üyeleri için ücretsiz olarak verdiği oyunlar belli oldu. Her ay farklı oyunlarla oyuncuları mutlu eden Prime Gaming, Haziran 2022'de de oyuncuları sevindirecek. Haziran ayında verilecek 6 oyuna baktığımızda en dikkat çeken iki oyun Far Cry 4 ve WRC 8 FIA World Rally Championship gibi duruyor. İşte Haziran 2022 Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunları:
  • Far Cry 4
  • Escape from Monkey Island
  • Astrologaster
  • Across the Grooves
  • Calico
  • WRC 8 FIA World Rally Championship
Oyunlar henüz erişime açılmadı. Oyunlar erişime açıldığında buraya tıklayarak gidebileceğiniz sayfada sunulacak. Amazon'un Prime abonelik servisi ilk ayı ücretsiz ve aylık 7,90 TL gibi çok cüzi bir fiyata satılıyor. Prime üyelik sayesinde Amazon'un alışveriş avantajlarından, Prime Video ve Prime Gaming gibi birçok servisten de yararlanabiliyorsunuz. Prime Gaming hizmetinden de faydalanabilecek olan oyuncular, önümüzdeki ay toplam fiyatı 324,50 TL olan 6 oyuna herhangi bir ödeme yapmadan ulaşabilecekler.