Kaliteli teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunan A101’in 29 Aralık günü satışa sunacağı cihazlara yakından bakalım.55” Toshiba TV FırsatıGeçtiğimiz haftalarda 65 inç Toshiba TV’...

Dolap uygulaması hakkında soruşturma başlatıldı Dolap uygulaması hakkında soruşturma başlatıldı

Kaliteli teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunan A101’in 29 Aralık günü satışa sunacağı cihazlara yakından bakalım.

55” Toshiba TV Fırsatı

Geçtiğimiz haftalarda 65 inç Toshiba TV’yi satışa çıkaran A101, bu hafta da yine bir Toshiba’ya yer veriyor. 55V5B63DT 55”ULTRA HD SMART LED TV, bu hafta A101 mağazalarında sizleri bekliyor. Youtube, Netflix ve Amazon Prime’ın kurulu geldiği 55 inç TV, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Vestel servis güvencesiyle 3 yıl garantili olarak satılan LED TV’nin fiyatı ise 4 bin 299 TL. Bu ürünü eğer taksitli satın almak isterseniz; Bonus,Maximum, World ve Bankkart için 4 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Taksitli satın alınmak istendiğinde, bu ürünün fiyatı 4 bin 471 TL seviyesine yükseliyor. Bu hafta A101 mağazalarında satışta olan bir diğer TV ürünü, HI-LEVEL marka 43”FULL HD ANDROID SMART LED TV. 2 yıl Sunny markasının garantisiyle gelen 43 inç boyutundaki TV, ANDROID olması sayesinde Netflix, Youtube, Amazon Prime Video gibi uygulamaları da destekliyor. 2 adet USB girişi ve 3 adet HDMI bağlantı noktası bulunan televizyonun fiyatı ise 2 bin 349 TL. Bu ürünü taksitli satın almak isterseniz; Bonus, Maksimum, World ve Bankkart için 4 taksit fırsatıyla satın alabilirsiniz. Ürünün taksitle alınması durumundaki fiyatı 2 bin 479 TL.

Oyuncular için Monitör Fırsatı

Her hafta oyuncular için cazip fırsatlar sunmaya çalışan A101, bu hafta LED Monitör ile karşımıza çıkıyor. LG markalı 24 inç LED Monitör sayesinde oyun konsolunuzu bağlayacak ekonomik bir çözüm sizleri bekliyor. HD Ready çözünürlüğe sahip monitör 2 yıl garantili. 799 TL fiyat etiketiyle satışta olan ürünün taksitli fiyatı ise 831 TL.

A101’de Huawei fırtınası

Bu hafta A101’de Huawei markalı iki ürün yer alıyor: Huawei Y5 2019 ve Huawei  Watch GT2e akıllı saat Huawei Y5 2019 için yaptığımız ayrıntılı incelemeyi buradan okuyabilirsiniz.  Huawei Y5 2019 cep telefonu 1.699 TL fiyat etiketiyle bu hafta A101 mağazalarında satışa çıkıyor. Bir diğer Huawei ürünü ise Huawei Watch Gt2e saat. Hem sportif hem de şık bir akıllı saat. Bütün Android telefonlarla uyumlu çalışan Huwei Watch GT2e 799 TL’den satılıyor. Taksitli almak istediğinizde bu rakam 831 TL oluyor.

Nostalji tutkunlarına özel pikap fırsatı

A101’de bu hafta nostalji tutkunlarının çok seveceği bir ürün daha var. PIRANHA markalı Nostalji Pikap ile koleksiyonunuzdaki plaklardan müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.  Yalnızca plak değil aynı zamanda Bluetooth bağlantısı sayesinde cep telefonunuzdaki en sevdiğiniz şarkıları da bu nostaljik pikap üzerinden dinleyebilme şansınız var. Dahili hoparlörleri de olan PIRANHA markalı nostaljik pikap ürününün fiyatı ise 249 TL. Bu ürünü, taksitli satın almak isterseniz, 259 TL ödemek durumundasınız.