Telefon teknolojisi, günümüzün önde gelen üreticilerinin yenilikleri her zamankinden daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmesiyle hızla ilerliyor. Artık son teknolojiye sahip fiyatı yüksek telefonla...

5000 TL altı en iyi telefonlar 2022 5000 TL altı en iyi telefonlar 2022

Telefon teknolojisi, günümüzün önde gelen üreticilerinin yenilikleri her zamankinden daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmesiyle hızla ilerliyor. Artık son teknolojiye sahip fiyatı yüksek telefonlardan uygun fiyatlı cihazlara kadar çeşitli fiyatlarda sunulan çok sayıda Android telefon var. Peki 2021’de satın alınabilecek en iyi Android telefonlar neler? 

Sizler için en iyi Android seçeneklerine göz attık ve güncel tuttuğumuz favorileri derledik. Bu telefonlar genellikle uzun pil ömrüne, yüksek çözünürlüklü ekranlara ve iyi kameralara sahip. Parmak izi sensörü, kablosuz şarj ve genişletilebilir depolama gibi özellikleri de dikkate aldık. İşte en iyi Android telefon seçenekleri...

Samsung Galaxy S21 Ultra 

Samsung’un 2021 için seçkin telefonu olan Galaxy S21 Ultra, Samsung’un S-Pen özelliğini de destekleyen, ultra pürüzsüz 120 Hz yenileme hızına, 6,8 inç AMOLED ekrana, inanılmaz yakınlaştırma becelerine, harika bir arka kameraya ve 5G bağlantısına sahip. Bu, Samsung’un sunduğu mobil teknolojinin en iyisi ve en son teknolojisi. En son teknolojiye sahip bir telefonunuz olmasını istiyorsanız başvurmanız gereken telefon tam da bu. Telefonun fiyatı 15.999TL.  

Google Pixel 4A 5G

Çok pahalı olmayan 5G bir telefon istiyorsanız, Google Pixel 4A 5G sizin için doğru olan telefon olacaktır. Sağlam bir pil ömrüne harika çift arka kameralara ve Google’ın sağlam yazılım desteğine sahip. Telefonun fiyatı ise 499 dolar (yaklaşık 3,800 TL +vergiler).

Google Pixel 4A

Pixel telefonların dünya çapında sadık bir takipçi kitlesi var. Google’ın Pixel 4A’sı, mükemmel fotoğraflar çeken birinci sınıf kamera performansına sahip. Akıllı telefon, 5.81 inçlik ahize, bir kulaklık jakı, 128 GB depolama alanı ve iyi bir pil ömrü sunuyor. Telefonun fiyatı 340 euro. 

OnePlus 8 ve 8 Pro

OnePlus, Apple veya Samsung kadar iyi bilinmemekle birlikte, OnePlus 8 ve 8 Pro, rakiplerine nispeten daha uygun fiyatıyla birinci sınıf bir deneyim sunuyor. Android telefonlar arasında gelişmiş telefon kategorisine giren OnePlus 8 Pro, 120Hz ekrana ve bir telefoto kameraya sahip. OnePlus 8’in Pro’dan farkı 90Hz ekrana sahip olmasıdır. Fakat OnePlus 8 de 5G’ye ve Pro ile aynı en üst düzey işlemciye sahip.  OnePlus 8 Pro’nun fiyatı 9.490,00TL civarlarında olurken, OnePlus 8’in fiyatı 7.399,00 TL civarlarında. 

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S20 FE, birden fazla arka kamera ve 5G bağlantısı dahil olmak üzere birinci sınıf S serisi telefonlarından beklediğimizin çoğunu bir araya getiriyor. Tek farkı diğer telefonlardan daha uygun fiyatlı olması. İşinizi görebilecek iyi bir Samsung telefonu isterken çok para vermek de istemiyorsanız tercih etmeniz gereken telefon bu. Fiyatı ise 4.999,90 TL civarında. 

Samsung Galaxy Z Fold 2

Katlanabilir telefonlar henüz ana akıma girmedi. Bunun yerine yalnızca en son mobil inovasyona en yüksek fiyatı harcamak isteyenlerin erişiminde kaldı. Samsung Galaxy Z Fold 2, birinci sınıf performans, harika bir kamera kurulumu ve katlanma teknolojisiyle en iyi katlanabilir telefon. Telefonun fiyatı 19.000- 17.000 TL arası değişiyor.