Koronavirüs 2020 yılında hepimizi evlere kapattı. Bugün olduğu gibi hafta sonu geldiğinde sokağa çıkma yasaklarıyla karşılaştık. Özel günlerimizi dilediğimizce kutlayamadık…  Bütün bunlar yılbaşı...

Koronavirüs 2020 yılında hepimizi evlere kapattı. Bugün olduğu gibi hafta sonu geldiğinde sokağa çıkma yasaklarıyla karşılaştık. Özel günlerimizi dilediğimizce kutlayamadık…  Bütün bunlar yılbaşı coşkusunu yaşamaya, sevdiklerimize özel hediyeler almamıza engel değil. Müzik tutkunu sevdikleriniz için alabileceğiniz en iyi kulaklıkları sizler için derledik.

Marshall Major IV

Mükemmel tasarımın olağanüstü bir hafiflikle buluştuğu Marshall Major IV, 80 saatlik kablosuz müzik keyfi sunmasıyla da göz dolduruyor. Klasik müzik zevkini ileri teknoloji ürünler sunarak harmanlamayı seven Marshall, ergonomi tarafında da ödün vermemiş durumda. Oldukça hafif yapısı sayesinde Marshall Major IV ile herhangi bir rahatsızlık hissetmeden 10 saat boyunca müzik dinlemeniz mümkün. Ülkemizdeki yaygın teknoloji marketlerde satılmayan Marshall Major IV’ü, Amazon üzerinden sipariş verebilirsiniz. Almanya’dan gelecek olan ürünün fiyatı 1.449 TL.  Marshall markası geçmişten günümüze müzik dünyasında ikon olmayı başarmış bir marka. Siz de sevdiklerinize Marshall bir kulaklık hediye ederek yeni yıla mutlu biçimde girmelerini sağlayabilirsiniz.

Sony WH-1000XM4

Gürültü önleme konusunda hassassanız, Sony’nin bu ürünü tam size göre. Sony, son yıllarda kulaklık ürünleri üzerine ciddi gelişim kaydetti. Başlangıçta gerisinde olduğu Bose ile oldukça yakın bir seviyeye gelmeyi başaran Sony, kimilerine göre kulaklıkla rıyla Bose’den bile daha iyi. Sony Wh-1000XM3’ün biraz daha gelişmiş modeli olan bu kulaklık, gürültü önleme konusunda gerçek bir uzman. Ülkemizde de pazaryerleri aracılığıyla satışta olan kulaklık için kesenin ağzını açmalısınız. WH-1000XM4’ün Türkiye fiyatı 3 bin ile 3 bin 500 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Küçük bir uyarı yapmayı da ihmal etmeyelim. Gürültü önleme konusunda oldukça başarılı olan bu kulaklığı trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanmasanız iyi olur. Çünkü bu kulaklık,  arkanızdan size korna çalan bir arabanın sesini dahi gayet iyi biçimde bastırıyor.

Sony WF-1000XM3

Sony, kulaküstü kulaklıklardaki iddiasını yeni nesil kulakiçi kulaklıklar tarafında da sürdürüyor. Gürültü engelleme özelliğine sahip olan bu kulaklık Sony’nin kendi içindeki modellere göre gürültüyü kesme noktasında kusursuz değil. Ancak, kendi alanındaki rakipleri göz önüne alındığında oldukça etkileyici bir deneyim vaat ediyor. Blueetoth 5.0 ile gelen WF-1000XM3 ülkemizde de satışı yapılan bir model. Siyah ve gümüş olarak iki seçenekle satışta olan kulaklığın fiyatı 1.150 ile 1.300 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Apple AirPods Pro

Dünya genelindeki tutkunlarına her sene hayran kalacağı bir ürün sunmayı başaran Apple, geçtiğimiz yıllarda AirPods kablosuz kulakiçi kulaklıkları satışa sunmuştu. Tanıtıldığı günden bu yana hızla kopyaları yapılan, tasarımı taklit edilen kulakiçi kulaklık stil sahibi olmak isteyenlerin göz bebeği. Yılbaşı yaklaşırken sevdiklerinize Apple AirPods Pro modeliyle yalnızca bir kulaklık değil, bir yaşam tarzı da hediye etme şansınız var. Ülkemizde de satışta olan Apple Airpods Pro kulaklıklar 2 bin 500 TL’den satılıyor. Müzik tutkunları için birbirinden güzel yılbaşı hediyelerini derlediğimiz listemizin sonuna geldik. Buraya aldığımız kulaklıkların fiyatı gerçekten de hiç ucuz değil. Ancak, sevdiklerinize olumsuzluklarla geçen 2020 yılını unutturmak istiyorsanız kesinlikle buna değer.