Hayatımızı kolaylaştıran önemli teknolojik ürünlerin başında gelen akıllı saatlerin arasına,  geride bıraktığımız 2020 yılında pek çok yeni model eklendi. Sizler için en iyi akıllı saatleri bir li...

Metaverse odaklı telefon HTC Desire 22 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri Metaverse odaklı telefon HTC Desire 22 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri

Hayatımızı kolaylaştıran önemli teknolojik ürünlerin başında gelen akıllı saatlerin arasına,  geride bıraktığımız 2020 yılında pek çok yeni model eklendi. Sizler için en iyi akıllı saatleri bir listede topladık.

Apple Watch Series 6

Apple’ın uzun yıllardır geliştirmeyi sürdürdüğü Watch serinin 6 numaralı üyesi listemizdeki en pahalı akıllı saat 3 bin 800 TL fiyat etiketiyle ülkemizde satılan Apple Watch Series 6, önceki modellere nazaran daha fazla kayış seçeneğiyle de dikkat çekiyor. Belirli seviyeye kadar su geçirmez yapısı, kalp ritmini sürekli takip edip bir olumsuzluk gözlemlendiğinde uyarı vermesi sayesinde akıllı saatler arasında öne çıkan bir ürün.

Apple Watch SE

Apple’ın ekonomik bir fiyatlandırma tercih ettiği Apple Watch SE modeli, Series 6 ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyor. Apple marka bir akıllı saat almak isteyen, ancak Apple Watch Series 6 kadar para harcamak istemeyen kullanıcılar için gayet ideal bir model olarak görünüyor. Daha az özelleştirmeye sahip olan Apple Watch SE, EKG ölçme ile kandaki oksijen miktarının ölçme özelliğini ne yazık ki bulundurmuyor. Apple Watch SE’nin ülkemizdeki satış fiyatı 2 bin 700 TL.

Fitbit Versa 3

Apple harici bir akıllı saat tercih etmek isterseniz Fitbit Versa 3 modelini denemek isteyebilirsiniz. Fitbit markası özellikle spor alanında uzmanlaşmış bir akıllı saat üreticisi. Versa 3 hem Android hem de Apple cihazlarla uyumlu olması sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. GPS ve canlı kalp atış hızı takibi sayesinde spor aktivitelerinizi doğru şekilde değerlendirmenizi sağlar. Fitbit Versa 3’ün ülkemizdeki satış fiyatı ise yaklaşık 2 bin 400 TL.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch 3 ile hemen hemen aynı özellikleri sunan Galaxy Watch Active 2, EKG ölçer ve düşme sensörü olmasıyla öne çıkan bir model. Fitness için özel olarak tasarlanan Galaxy Watch Active serisi, hafif tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda rahatsız etmiyor. Aramaları, metin mesajlarını gösterebilmesinin yanı sıra Spotify çalma listesinin de kontrol edilebildiği Samsun Galaxy Watch Active 2, ülkemizde yaklaşık bin 400 TL’den satılıyor.

Garmin Venu Sq

Garmin tarafından üretilen akıllı saat, rakipleri gibi iddialı özellikler vaat etmese de spor tarafında güçlü bir alt yapı ile geliyor. Çeşitli egzersiz programlarını bünyesinde barındıran akıllı saatin yüksek GPS doğruluğuna sahip olduğunu belirtelim. Bu sayede yaptığınız egzersizleri gerçeğe en yakın şekilde takip edebilirsiniz. Garmin Venu Sq ülkemizde 2 bin 300 TL civarında satılıyor.

Amazfit Bip S

Listemizdeki son ve en uygun fiyatlı ürün Amazfit Bip S,Ülkemizde 500 TL’den satışa sunulan akıllı saatin Android ve Apple uyumluluğu bulunuyor. Akıllı saatleri deneyimlemek isteyen tüketicilerin tercih etmesi gerektiğini düşündüğümüz Amazfit Bip S, akıllı saat kullanmak isterken çok fazala para harcamak istemeyenler için ideal bir çözüm.