Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar sunarak oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Epic Games Store üzerinden bu hafta ücretsiz sunulan oyun Recipe for Disaster oldu. Bir restoran yönetim simülasyonu olan oyun meraklıları için eğlenceli olabilecek bir yapım.

Steam fiyatı 165 TL olan Recipe for Disaster ücretsiz oldu

Kasedo Games tarafından Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülen oyun Steam'de 165 TL fiyatla satılıyor. 

Oyunu Epic Games üzerinden 16 Şubat 18.00'a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Oyun tamamen sizin olacak.

Recipe for Disaster Mağaza sayfası

Recipe For Disaster (3)

Recipe for Disaster, çok başarılı bir restoran kurman ve yönetmen için seni zorlayan bir yönetim oyunudur. İster önceden belirlenmiş senaryolarda batan kuruluşları kurtar ister serbest oynanış modunda kendi hayallerini takip et; her durumda dikkatli bir şekilde restoran tasarlayacak, doğru çalışanları işe alacak ve yönetecek, yemek menülerini özelleştirecek ve müşterilerini etkileyecek yeni ve lezzetli yemekler icat etmek için malzemelerle deneyler yapacaksın. Kulağa hoş geliyor, değil mi? 

Kargaşa dolu ve stresli bir yemek hizmet endüstrisinde bir iz bırakmak hiç kolay olmayacak. En nihayetinde bu endüstri insanlar üzerine kurulu bir endüstri ve herkesi mutlu, motive ve mesut tutmak mucizelere kalmaz! Ekibindeki ciddi kişilik eksiklikleri ve büyük beceri farkları hizmet akışını ciddi bir şekilde bozabilir, müşterilerinin değişken davranışları ve baskın tat istekleri de seninle iyi eleştiri puanları arasındaki bariyer olabilir.

Recipe For Disaster (1)

Elden Ring DLC'si oyuncuları bezdirdi! Yeni güncelleme ile oyunu kolaylaştırmak zorunda kaldılar Elden Ring DLC'si oyuncuları bezdirdi! Yeni güncelleme ile oyunu kolaylaştırmak zorunda kaldılar

Azim, iyi yönetim ve büyük tavizler ile restoranın büyüyecek, daha fazla müşteri çektikçe yeni fırsatlar ve zorluklarla karşılaşacaksın, ayrıca sağlık denetçileri ve yemek eleştirmenleri restoranına uğrayacak. Restoran alanını genişlet, çalışanlarını geliştir ve gastronomik şöhret ile restoranının yıkımı arasındaki ince çizgide yürü.

Editör: Burak Karahan